Nájdite letenky s najlepšou cenou

Spojené štáty americké Savannah Historic District, Georgia

Najčastejšie otázky a odpovede Spojené štáty americké Savannah Historic District, Georgia


Q: Čo je Historic District v Savannah, Georgia?
A: Savannah Historic District je pôvodná časť mesta Savannah v Georgii, ktorá je plná historickej architektúry, uličiek a parkov.

Q: Aké sú najväčšie atrakcie v Historic District?
A: Medzi najväčšie atrakcie patria Forsyth Park, River Street, Telfair Museums, Colonial Park Cemetery, Cathedral of St. John the Baptist a City Market.

Q: Aké sú najlepšie možnosti ubytovania v Historic District?
A: Niektoré z najlepších hotelov v Historic District sú The Marshall House, Perry Lane Hotel, Andaz Savannah a The Brice.

Q: Koľko dní si treba naplánovať na návštevu Savannah a Historic District?
A: Návšteva Savannah a Historic District najlepšie trvá 2 až 3 dni, aby ste si mohli vychutnať veľa turistických atrakcií a kultúry.

Q: Aké sú najlepšie reštaurácie v Historic District?
A: Niektoré z najlepších reštaurácií v Historic District sú The Olde Pink House, Mrs. Wilkes Dining Room, Collins Quarter, a The Grey.

Q: Kedy je najlepší čas na návštevu Savannah a Historic District?
A: Najlepší čas na návštevu Savannah a Historic District je v jeseni alebo na jar, keď sa počasie ochladí a turistické atrakcie sú otvorené.

Q: Aké sú najlepšie spôsoby, ako preskúmať Historic District?
A: Najlepšie spôsoby, ako preskúmať Historic District, sú peši alebo na bicykli. Existujú tiež sprievodcovia a koči pre tých, ktorí chcú túru skupiny alebo mať netradičnú skúsenosť.

Q: Aké sú možnosti dopravy do Historic District?
A: Historic District je prístupný autom, verejnou dopravou alebo taxíkom. Navyše, množstvo turistických atrakcií je dostupných pešo, takže presun často nie je nutný.


Počasie Spojené štáty americké Savannah Historic District, Georgia


Deň sa pomaly prebúdza v Savannah Historic District v Georgii. V tomto meste, ktoré sa radí medzi najstaršie a najkrajšie v Spojených štátoch, sa bude dnes odohrávať zaujímavé počasie.

Savannah je známe svojou vlhkosťou, vysokými teplotami a sporadickými dažďami, a tak to bude aj dnes. Očakáva sa, že dnes bude teplota stúpať až na 34 stupňov Celzia, pričom vlhkosť ovzdušia bude pohybovať okolo 70 percent. Pre niekoho to môže byť nepríjemné, ale pre tých, ktorí sa radi opalujú alebo relaxujú na pláži, je to ideálny deň.

Savannah je obľúbenou destináciou turistov a návštevníkov z celého sveta, a tak medzi miestnymi obyvateľmi sa počíta s tým, že aj dnes bude veľa ľudí v uliciach a parkoch. Ak si na to chcete pripraviť, nezabudnite sa správne obliecť, najlepšie v ľahkých a vzdušných šatách, a nezabudnite na opaľovací krém a dostatok vody.

Okrem vysokých teplôt a vlhkého ovzdušia, môžu dnes návštevníci Savannah očakávať aj možnosť dažďa. Podľa predpovedí počasia, na oblohe sa budú objavovať vysoké oblaky, ktoré by mohli spôsobiť aj krátkodobé prívalové dažde. Takže ak sa chystáte na prechádzku po meste, nezabudnite si so sebou vziať dáždnik alebo plášť.

V každom prípade, Savannah je mesto plné krásnych pamiatok, historických budov a zaujímavých parkov, kde si každý nájde to svoje. A tým, ktorí si užívajú teplo a nevadí im vlhkosť, bude dnešný deň príjemným zážitkom.


Ubytovanie Spojené štáty americké Savannah Historic District, Georgia


Savannah Historic District v Georgii je jedným z najkrajších a najzaujímavejších miest na svete. V tomto meste môžete nájsť mnoho historických budov, parkov, ulíc a iných miest, ktoré stoja za to vidieť. Okrem toho, mesto ponúka aj vynikajúce možnosti ubytovania pre turistov, ktorí hľadajú skutočné zážitky.

Ak hľadáte ubytovanie v Savannah Historic District, máte veľa možností. Toto miesto ponúka luxurious hotely, boutique hotely, penzióny, apartmány a mnoho ďalších možností. Všetky tieto možnosti ponúkajú rôzne zariadenia a komfort, čo znamená, že si môžete vybrať ten najvhodnejší pre Vaše potreby a rozpočet.

Luxusné hotely v Savannah ponúkajú prvotriedne služby a neuveriteľné pohodlie. Väčšina z nich sa nachádza v blízkosti historického centra, takže budete mať ľahký prístup k mnohým zaujímavým miestam. Niektoré z týchto hotelov sú Mansion on Forsyth Park, Bohemian Hotel Savannah Riverfront a Hyatt Regency Savannah - všetky tieto hotely ponúkajú luxusné zariadenia, ktoré uspokoja aj najnáročnejších cestovateľov.

Pre tých, ktorí hľadajú niečo menšie a o niečo viac intímne, boutique hotely sú určené pre Vás. Tieto hotely sú obvykle menšie a majú len niekoľko izieb, čo znamená, že Vám ponúkajú viac súkromia. Niektoré z týchto hotelov sú Olde Harbour Inn, Perry Lane Hotel a Planters Inn on Reynolds Square.

Ak hľadáte niečo ešte omnoho osobnejšie, môže byť ubytovanie v penziónoch pre Vás tou správnou voľbou. Penzióny sa zvyčajne nachádzajú v oblasti Savannah Historic District a sú veľmi priateľské a pohodlné. Niektoré z nich sú Foley House Inn, Ballastone Inn a Kehoe House.

Apartmány sú tiež skvelou voľbou pre tých, ktorí hľadajú niečo viac nezávislé. V centre Savanny je mnoho apartmánov, ktoré môžete prenajať na niekoľko dní alebo týždňov. Niektoré z nich sú The Suites at Bay, Historic Properties a The Armstrong Inns.

Samozrejme, môžete nájsť aj ďalšie možnosti ubytovania v Savannah, vrátane motels, bed and breakfast a iných hotelov. Ak hľadáte pobyt v Savannah Historic District, mali by ste urobiť prieskum na internete, kde nájdete mnoho možností pre ubytovanie. Otvorte si webové stránky hotelov, ktoré sa Vám páčia a pozrite si ponuku a ceny, predtým ako sa rozhodnete pre konkrétny hotel.

V Savannah Historic District v Georgii máte mnoho možností ubytovania. Od luxusných hotelov po penzióny a apartmány, nájdete tu niečo pre každého. Takže neváhajte a príďte navštíviť toto historické mesto a objavte všetko, čo Savannah má ponúknuť.


Letenka Spojené štáty americké Savannah Historic District, Georgia


Savannah je jedno z najkrajších miest v Georgii s nezameniteľným historickým charakterom. Mesto je plné krásnych historických budov, čarovných parkov a atraktívnych turistických miest. Ak hľadáte miesto, ktoré vám umožní objaviť krásu a históriu Nového sveta, Savannah je skvelou voľbou pre váš nasledujúci dovolenkový pobyt.

Najlepší spôsob, ako sa dostať do Savannah, je nájsť vhodnú letenku. Existuje mnoho leteckých spoločností, ktoré poskytujú lety zo Spojených štátov amerických do Savannah. Môžete zvážiť let z New Yorku, Chicago, Texa, Floridy a iných miest.

Po prílete do Savannah môžete začať objavovať krásy mesta. Jedným z hlavných miest, ktoré musíte navštíviť, je Historic District, najstaršia časť mesta. Tu nájdete nádherné kamenné ulice, ktoré sú ohraničené krásnymi historickými budovami. Taktiež si môžete pozrieť množstvo historických pamätihodností, ako sú napríklad kostoly, parky a múzeá.

Ak máte radi umenie, navštívte Telfair Academy of Arts and Sciences, najstaršie múzeum umenia v južných Spojených štátoch. Sú tu vystavené diela mnohých svetoznámych umelcov ako napríklad Rembrandt, Degas a Picasso.

Ďalšie atrakcie sú Forsyth Park, ktorý je obklopený krásnymi zdobenými fontánami a architektúrou a River Street, ktorý je plný reštaurácií a obchodov. Môžete tiež stráviť deň v savanahskom národnom parku, ktorý je domovom mnohým vzácnym druhom flóry a fauny.

Savannah má tiež fascinujúcu históriu týkajúcu sa obchodovania s otrokmi a bojov o rovnoprávnosť. Navštívte také historické miesta, ako je napríklad Bethel African Methodist Episcopal Church, New Ebenezer Baptist Church a ostatné pamiatky súvisiace s náboženským a sociálnym vývojom mesta.

Savannah je pravdepodobne najlepším miestom na objavovanie bohatých jeho histórie, štýlu a kultúry. Krásne budovy a impresionizmus historických častí mesta spolu s nespočetnými atrakciami a pamiatkami poskytujú pre turistov nezabudnuteľný zážitok.

Váš let do Savannah bude určite zapamätaný na celý život. Ak hľadáte zážitok bohatý na históriu, umenie a kultúru, Savannah je miesto, ktoré by ste nemali premeškať.


Dovolenka Spojené štáty americké Savannah Historic District, Georgia


Savannah Historic District v štáte Georgia je jedným z najkrajších miest na dovolenku v Spojených štátoch amerických. Tento historický distrikt je unikátnym klenotom a ponúka návštevníkom príležitosť stráviť pár dní v krajine, kde modernosť a históriu môžete nájsť ako jeden celok.

Savannah Historic District je perfektným miestom pre tých, ktorí sa zaujímajú o históriu a obdivujú architektúru. Tento mesto sa nachádza na pobreží Georgia a je známe svojimi starobylými plantážami a dedinkami v strednej Georgii. V blízkosti mesta nájdete tiež krásne pláže a ďalšie turisticky atraktívne miesta, ako sú Island Moon, Folly Beach a Hilton Head Island.

Ak hľadáte ubytovanie v Savanne, máte na výber z množstva možností, vrátane historických hotelov a penziónov, rovnako ako apartmánov a B&B. Niektoré z týchto hotelov sú považované za historické pamiatky samé o sebe, čo znamená, že môžete mať príležitosť ubytovať sa v niečom, čo má skutočnú kultúrnu hodnotu.

V samotnom meste Savannah nájdete mnoho zaujímavých miest na návštevu. Niekdejší prístav mesta je dnes zrekonštruovaný a má mnoho obchodov a reštaurácií v historickom plášti. Odtiaľ môžete vidieť krásu rieky Savannah. Rovnako ako prístav, je tu aj množstvo historických budov, ktoré nájdete vo všeobecnosti v uliciach s dlhou anekdotickou históriou, ktoré sú významné pre miestne a cezpolnočné túry.

Niektoré z miest, ktoré by ste mali navštíviť sú: savannecké módne obchody a nákupné ulice, ako je napríklad River Street, City Market a Broughton Street. Okrem toho je tu aj mnoho múzeí a parkov, ako je napríklad Telfair Academy of Arts and Sciences a Forsyth Park.

Savannah Historic District je tiež veľmi známe svojou kuchyňou. Keďže tento región je známy svojimi plantážami, ktoré sa nachádzajú v blízkosti Savannah, nečudujte sa, že mesto je známe svojimi tradičnými juhoslovanskými jedlami. Medzi najvýznamnejšie savannské jedlá patrí miestna kuchyňa s niektorými najlepšími ústami na Juhu, vynikajúce morské plody, cajun a kreolské jedlá a niekoľko miestnych typov jedál, ako sú takzvané savannské okurky.

Savannah Historic District je miesto s miernym klimatom a to je dôležitou výhodou pre návštevníkov, ktorí chcú vidieť mesto počas celého roka. Letá sú tu teplé a vlhké, čo znamená, že môžete stráviť čas a navštíviť miesta vonku a jesene a jari sú tu naopak menej horúce a vlhké. Vďaka spomínanému klimatu je toto miesto obľúbené pre dovolenky pre rodiny s deťmi a pre staršie osoby, ktorí by radi videli miesta histórie a zároveň by sa radi oddýchli pri miernom podnebí.

Celkovo, ak máte radi históriu, architektúru a jednoducho je vám blízke Staré Americké juho, ktoré má svoje neopakovateľné kúzlo, Savannah Historic District je miesto, ktoré rozhodne musíte navštíviť. Toto miesto má všetko, čo potrebujete a môže byť vynikajúcim miestom pre rodiny a jednotlivcov, ktorí chcú vidieť kúsok amerického osídlenia v jeho najlepšom vývoji. Preto je toto miesto na vašom zozname miest, ktoré by ste si určite mali uvedomiť ako potenciálnu destináciu pre dovolenku.


97 percenta zákazníkov sú spokojní

Najväčší online sortiment leteniek

Záruka za najvýhodnejšiu cenu

Akciové lety za priaznivé ceny

Zabezpečte si najlacnejšie letenky do miest, ktoré vás prekvapia svojou krásou alebo podivnosťou.

Preskúmať letenky