Poradenstvo

v oblasti tepelných izolácií. Návrhy a vypracovanie projektov.

Naša firma sa špecializuje na poradenstvo a predaj tepelných izolácií. V ponuke sú taktiež izolácie z polystyrénu. Tepelné izolácie sú určené pre zateplenie vodorovných, kolmých i šikmých typov konštrukcií. K tepelným izoláciam podkrovia a kontaktným izoláciám ponúkame taktiež ostatné komponenty systému (fólie, armovacie mriežky, hmoždinky, lišty atď.) Samozrejmosťou je odborný servis a poradenstvo pri aplikácii tepelných izolácií.

Približne tri štvrtiny energie v domácnosti spotrebujeme na vykurovanie. Znížením energetických strát dosiahneme nielen výrazné úspory, ale tepelná izolácia naviac zabezpečí lepšiu tepelnú ochranu pre udržanie tepla a pohodlia budov v zimnom období a zabránia prehrievaniu v letnom období.
V prípade záujmu Vám radi pripravíme zaujímavú cenovú ponuku.

V súčasnosti sa pri realizácii stavieb vo veľkej miere dbá na to, aby použité konštrukcie spĺňali tepelnoizolačné, akustické a protipožiarne požiadavky. Aby sme danej konštrukcii dodali potrebnú vlastnosť, používame rozličné stavebné izolácie. V procese výstavby budovy alebo jej samotného užívania sa však často zabúda na takzvané technické zariadenia, ktoré takisto treba tepelne, akusticky alebo protipožiarne izolovať. Na tento účel sa využívajú technické izolácie.