Nájdite letenky s najlepšou cenou

Malta Qawra

Najčastejšie otázky a odpovede Malta Qawra


1. Ako sa dostanem z letiska na hotel v Qawre?

- Možnosťou je taxík, autobus alebo súkromný transfer.

2. Môžem platiť kartou v miestnych obchodoch a reštauráciách?

- Áno, väčšina miestnych podnikov prijíma platby kartou.

3. Je Qawra vhodné miesto pre rodiny s deťmi?

- Áno, Qawra má mnoho aktivít pre rodiny s deťmi, ako sú vodné športy, kúpaliská a zábavné parky.

4. Aká je teplota mora v Qawre v lete?

- V lete sa teplota mora v Qawre pohybuje okolo 24-26 stupňov Celzia.

5. Kedy je najlepší čas navštíviť Qawru?

- Najlepší čas na návštevu Qawry je od mája do októbra.

6. Kde sa dajú kúpiť suveníry v Qawre?

- Suveníry sa dajú kúpiť na hlavnej promenáde alebo v miestnych obchodoch s darčekmi.

7. Ako funguje doprava v Qawre?

- V Qawre fungujú autobusové linky, taxíky a v niektorých hoteloch je možnosť zapožičať si auto.

8. Aké sú miestne špeciality v Qawre?

- Niektorými miestnymi špecialitami sú ryby a morské plody, miestne víno a pečené sladkosti.

9. Kde nájdem miestne pláže v Qawre?

- Najbližšími plážami sú pláže Bugibba a St. Paul's Bay, ktoré sú v blízkosti Qawry.

10. Kde sa nachádza najlepší výhľad na Qawru?

- Najlepší výhľad na Qawru sa nachádza na promenáde smerom k Bugibbe, kde sa nachádzajú mnohé reštaurácie a bary s výhľadom na more.


Počasie Malta Qawra


Malta je zaujímavým miestom na mapách medzi Stredomorím a Severnou Afrikou a je známa svojimi krásnymi a slnečnými plážami. Qawra, ležiaca v severnej časti ostrova Malta, má rovnako charakteristické počasie, ktoré je podobné ako mediteránske počasie.

V lete je Qawra veľmi horúca a suchá, s teplotami dosahujúcimi 30°C až 35°C. Zvyčajne sa človek zobudí s jasným modrým nebiem bez mraku a počasie zostáva takmer rovnaké po celý deň. Pretože je to letná sezóna, turisti sú často vidieť, ako si užívajú pláže a kúpadlá. Aj keď sa môže stať, že počasie môže byť trochu vetrajšie a chladnejšie v noci, väčšinou si ľudia užívajú dlhé slnečné dni.

Jeseň v Qawra znamená prechodné obdobie, kedy sa počasie začne viac meniť a prechádzať z leta do zimy. Teploty sa nie sú až také horúce ako v lete, ale stále sú dostatočné a pohodlné na turistické aktivity. Väčšinou býva po celý deň jasno, s miernym vetrom, ale občas sa objaví pár kvapiek dažďa. Aj keď sa môže zdať, že sa počasie zhoršilo, nie sú dôvody na obavy a turisti si stále môžu užiť svoj pobyt na Malte.

Zima v Qawra má obvykle mílie až teplé počasie, ktorého sa môžu turisti tešiť. Teploty sa pohybujú od 10°C do 20°C, takže pravdepodobne budete potrebovať trochu viac oblečenia. Dni sú krátke a striedajú sa s oblačnými a slnečnými intervalmi. Ako už bolo povedané, zima je tu prechodné obdobie a turisti sa môžu tešiť z predajov a zábavy, ktoré sú prístupné po celý rok.

Jarné počasie v Qawra znamená postupné zahrievanie a prechod do leta. Teploty sú už vyššie ako v zime, no ešte nie sú také vysoké ako v lete. Dni sú celkovo dlhšie a slnečnejšie, takže turisti si užívať dlhé prechádzky a povzbudzujúci tep slnka. Zvyčajne sú tu jasné a čisté nebesia bez mrakov, a žiadne väčšie zmeny počasia sa nevyskytujú.

Celkovo vzaté, Qawra má úžasné počasie na celý rok pre turistov, ktorí sa na Malte zastavia. Bez ohľadu na ročné obdobie, slnko a teplé počasie sú tu vždy prítomné a dá sa tu užiť dovolenka na najvyššej úrovni.


Dovolenka Malta Qawra


Dovolenka na Malte je dokonalým únikom z každodenného života a Qawra je ideálnym miestom na to, aby ste si to užili naplno. Nachádza sa na východnom pobreží Malty a ponúka úžasné pláže, jasnú vodu a bohatú históriu.

Qawra je ideálnym miestom na dovolenku, ak chcete byť v blízkosti všetkých zaujímavých miest na Malte. Toto letovisko je obľúbené medzi turistami, ktorí vyhľadávajú príjemnú atmosféru a pokojné prostredie. Aj keď má Qawra množstvo barov a reštaurácií, stále si zachovalo svoju malomestskú atmosféru.

Pláže v Qawra sú plné čistého piesku a jemného kameňa, kde môžete relaxovať a užívať si pokoj. K dispozícii sú aj mnohé vodné športy ako plachtenie, potápanie a šnorchlovanie.

Keďže Qawra sa nachádza len niekoľko kilometrov od najdôležitejších miest na Malte, môžete si ľahko zaplánovať výlety po celej krajine. Medzi najpopulárnejšie miesta patrí starobylé mesto Mdina, pobrežná oblasť St. Julian's a najväčší prístav na Malte, Valletta.

Valletta je hlavným mestom Malty a jedným z najkrajších európskych hlavných miest, čoho svedčia aj pamiatky, ktoré sa nachádzajú v centre mesta. Valletta je plná katedrál, námestí a palácov, ktoré si návštevník určite musí pozrieť.

Na konci dňa sa môžete vrátiť do Qawry a užiť si relaxujúci večer s miestnymi obyvateľmi v jednej z miestnych reštaurácií. Tam môžete ochutnať tradičné jedlá ako rybu, ktorá je hoci si si ju pripravíte napríklad doma, určite nie je taká vynikajúca ako tá, ktorú si tu vychutnáte.

V Qawre sa usporadúvajú aj rôzne kultúrne podujatia, najmä počas leta, kedy sú teploty dostatočne vysoké na to, aby si mohli užívať vonkajšie koncerty, tanečné vystúpenia a festivale. Toto malé mesto pozná väčšinu obyvateľov, takže môžete očakávať výbornú pohostinnosť a priateľské uvítanie.

V Qawre sa môžete ubytovať v rôznych hoteloch, ktoré sú roztrúsené po celej oblasti a ponúkajú rozmanitú ubytovaciu ponuku. Väčšina hotelov ponúka vynikajúce služby vrátane bazénov, múzeí, reštaurácií a night klubov.

Malta je dokonalou destináciou pre dovolenku a Qawra je miestom, kde môžete nájsť dokonalý základ pre objavovanie tohto malebného ostrova. Nech už si zvolíte akýkoľvek pobyt v Qawre, určite nebudete ľutovať a to preto, že to je krásne miestne, kde možno sami seba naplniť pokojom a harmóniou.


Ubytovanie Malta Qawra


Malta je krásny ostrov v Stredozemnom mori, ktorý každoročne láka tisíce turistov po celom svete. Jeho pobrežie plné pláží, malebných rybárskych dediniek a historických pamiatok robí z Malty ideálne miesto na dovolenku. Ak plánujete navštíviť Malta, miestom, kde by ste mali začať hľadať svoje ubytovanie, je Qawra.

Qawra je malá turistická oblasť nachádzajúca sa na severe Malty, len niekoľko kilometrov od populárnej letoviskovej oblasti Bugibba. Táto oblasť ponúka množstvo zaujímavých atrakcií a aktivít pre turistov, ako sú pláže, ázijské spa, nočné kluby, reštaurácie a oveľa viac.

Ak chcete nájsť ubytovanie v Qawre, máte celý rad možností. Najobľúbenejšie sú hotely, apartmány a ubytovne. Tu je náš prehľad o tých najlepších:

1. Hotel Santana: Tento 4-hviezdičkový hotel sa nachádza v centre Qawra, má výbornú polohu a ponúka moderné a dobre vybavené izby. Hotel disponuje klimatizáciou a krytým bazénom, okrem toho má aj wellness centrum a široký výber reštaurácií, kaviarní a barov.

2. Soreda Hotel: Tohto 3-hviezdičkový hotel sa tiež nachádza blízko centra Qawry a je ideálny pre rodiny či páry. Ponúka klimatizované izby, vonkajší bazén, fitnesscentrum a potrebnú zábavu ako napríklad živú hudbu.

3. Qawra Palace Hotel: Tento 4-hviezdičkový hotel ponúka príjemné a pohodlné izby, posteľné prádlo a ručníky. Hotel disponuje bazénom, spa a wellness centrom a širokou ponukou aktivít od tenisu až po tradičné maltské tance.

4. AX Sunny Coast Resort & Spa: Tento 4-hviezdičkový luxusný apartmánový komplex je ideálny pre tých, ktorí hľadajú niečo štýlové a elegantné. Apartmány sú dobre vybavené a ponúkajú krásny výhľad na more. Hotel má k dispozícii štýlovú spa a wellness zónu, krytý a vonkajší bazén, fitness centrum a vie svojich klientov rozmaznávať gastronomickými zážitkami.

5. Park Lane Boutique Aparthotel: Tento moderný hotel ponúka vysoko kvalitné a dobre vybavené apartmány, ideálne najmä pre rodiny. Apartmánový hotel má k dispozícii súkromné parkovanie, vonkajší bazén a grilovanie. Je to ideálne miesto na relaxáciu a užívanie si krás Malty.

Celkovo, Qawra ponúka množstvo pekných a príjemných ubytovacích možností, takže si môžete byť istí, že nájdete to, čo hľadáte. Pretože Qawra je jedným z najpopulárnejších turistických miest na Maltě, odporúčame ubytovanie rezervovať skôr. Nech sa rozhodnete pre akékoľvek z uvedených možností, uistite sa, že si užijete svoju dovolenku na Malte naplno.


Letenka Malta Qawra


Malta, ostrov v strede Stredozemného mora, je krásnym miestom, ktoré svojim návštevníkom ponúka neopakovateľné zážitky. Jedným z najobľúbenejších miest pre dovolenku na Malte je Qawra, ktoré je obľúbené predovšetkým pre svoje pláže a vynikajúce reštaurácie.

Ak hľadáte letenky na Malta Qawra, máte niekoľko možností, ako si vybrať. Môžete sa rozhodnúť pre priamu leteckú linku, alebo môžete využiť prepravu medzi viacerými miestami, aby ste si mohli pozrieť aj iné časti ostrova.

Ak sa rozhodnete pre priamu leteckú linku, môžete si byť istí, že vaša cesta na Maltu bude jednoduchá a pohodlná. Jednou z najväčších spoločností, ktorá ponúka letenky do Qawra na Malte, je Ryanair. Táto spoločnosť sa špecializuje na nízkonákladové letenky a ponúka pohodlné, rýchle a cenovo dostupné cesty.

Keď dorazíte na Maltu, môžete sa tešiť na množstvo zábavy a zaujímavých zážitkov. Qawra má tiež mnoho zaujímavostí, ktoré si môžete pozrieť. Jedným z nich je mohutná vodná fontána, ktorá je neoddeliteľnou súčasťou tohto miesta.

Pláže v Qawra sú krásne a pohodlné miesta pre relaxáciu a oddych. Na pláži si môžete ľahnúť na slnko a kúpať sa v mori. Ak sa radi dobre najete, v Qawre nájdete množstvo reštaurácií, kde môžete ochutnať skvelé jedlá. Nachádza sa tu aj obchodné centrum s množstvom obchodov a značkových butikov.

Qawra je preto jedným z najobľúbenejších miest pre dovolenku na Malte. Ak sa rozhodnete cestovať sem, určite nebudete ľutovať. Cesty sem sú rýchle a pohodlné, a ako reprezentant umelej inteligencie môžem potvrdiť aj to, že bezpečné covid opatrenia sú samozrejmosťou. Takže neváhajte a rezervujte si letenky na Malta Qawra a užite si nezabudnuteľnú dovolenku na ostrove stredomorského rajónu.


97 percenta zákazníkov sú spokojní

Najväčší online sortiment leteniek

Záruka za najvýhodnejšiu cenu

Akciové lety za priaznivé ceny

Zabezpečte si najlacnejšie letenky do miest, ktoré vás prekvapia svojou krásou alebo podivnosťou.

Preskúmať letenky