Nájdite letenky s najlepšou cenou

Ekvádor Pailón del Diablo Waterfall

Letenka Ekvádor Pailón del Diablo Waterfall


Pailón del Diablo Waterfall - Táto kaskáda je jednou z najkrajších a najväčších na juhu Ekádoru a je to určite jedna z najdôležitejších turistických atrakcií v krajine. Je to skutočný klenot, ktorý stojí za návštevu pre tých, ktorí sa vydávajú do Ekvádoru.

Letenky do Ekvádoru sú lacné a poskytujú skutočne nezabudnuteľný zážitok. Po príchode na letisko v Quito, hlavnom meste Ekvádoru, musíte si zabezpečiť dopravu do hlavného mesta Puyo, kde sa nachádza Pailón del Diablo. Existuje niekoľko možností, ako sa dostať tam, ktoré zahŕňajú verejnú dopravu, taxíky alebo automobily na prenájom.

Pailón del Diablo Waterfall sa nachádza v národnom parku Sangay a je jednou z najväčších turistických atrakcií v tejto oblasti. Kaskáda sa nachádza na rieke Pastaza a je vysoká takmer 80 metrov. V hornom toku rieky je viacero menších vodopádov a čisté vody, ktoré lákajú turistov z celého sveta.

Cesta k vodopádu prechádza krásnou pralesnou oblasťou, ktorá je plná rôznych druhov fauny a flóry. Medzitým si môžete vychutnať skvelý výhľad na okolitú krajinu a nádherné horné toky rieky Pastaza.

Pailón del Diablo Waterfall je známy svojou krásou a dramatickosťou. Vzhľadom na to, že kaskáda je veľmi veľká a silný vodný prúd, zlyhanie turistov, aby sa dostali takmer ku kaskáde a cítili jej silný vodný úder, je pomerne nemožné. Turisti sa môžu rozhodnúť buď pre jednoduchý prechod alebo pre náročnú trekkingovú cestu, ktorá pokračuje až ku kaskáde. Na vrchu vodopádu môžete vidieť aj krásnu krajinu a vodný tok, ktorý pôsobí doslova fascinujúco.

Ak hľadáte niečo nezvyčajné, tak je Pailón del Diablo Waterfall ideálnym miestom, ktoré by ste mali navštíviť. Cena letenky je naozaj lacná a krajina a príroda okolo Pailón del Diablo Waterfall sú prekrásne. Je to skutočne jedno z najlepších miest na svete, kde sa môžete odpočinúť a vychutnať si nádherné scenérie a okolité prírodné krásy.


Dovolenka Ekvádor Pailón del Diablo Waterfall


Ekvádor, krajina obklopená Andami a Amazónskou džunglou, nás privíta čarovnou prírodou, úchvatnými scenériami a príjemným podnebím. Jedným z najkrajších miest v tejto krajine je cisársky palác Pailón del Diablo, ktorý sa nachádza v provincii Tungurahua.

Pailón del Diablo, čo znamená Diabolov kotol, je jedným z najnavštevovanejších turistických miest v Ekvádore. Tento krásny národný park sa nachádza asi dve hodiny jazdy juhozápadne od Quita a ponúka návštevníkom nádherný výhľad na vodopády, skaly, rieky a prekrásnu zeleň.

Vodopády Pailón del Diablo sú v súčasnosti jedným z hlavných turistických cieľov Ekvádoru. Sú odlišné tým, že sú jednými z najvyšších vodopádov v krajine a ponúkajú krásne scenérie, kde sa voda kolíše voči obrovským kameňom a spadá do malého bazéna. Pre turistov to je úchvatné miesto, kde si môžu užiť nielen krásu prírody, ale aj prechádzky, kajakárstvo a iné aktivity.

Okrem vodopádov, národný park Pailón del Diablo ponúka aj obrovské možnosti na turistiku, prechádzky a poznávanie flóry a fauny. Pre milovníkov prírody a adrenalínu sú tu možnosti športových aktivít ako sú kajakovanie, bicyklovanie či jazda na koni.

Pri návšteve Pailón del Diablo je dôležité porozprávať sa s miestnymi sprievodcami a získať dostatočné informácie o miestach, ktoré by ste mohli navštíviť. Vstup do parku je platený, ale pomáha zachovať alebo zlepšiť miestnu prírodnú krásu.

V lete je toto miesto pre turistov úplne ideálne, keďže teploty sú jemné a príjemné. Ak vás takéto miesta lákajú, rozhodne sa vyberte na dovolenku do Ekvádoru a nezabudnite navštíviť Pailón del Diablo, kde si môžete užiť nezabudnuteľné zážitky v lone divokej prírody.


Počasie Ekvádor Pailón del Diablo Waterfall


Ekvádor je krajina známa pre svoje krásne zelené kopce, úchvatné rieky a prekrásnu krajinnú rozmanitosť. Jednou z najnavštevovanejších turistických atrakcií je Pailón del Diablo Waterfall. Toto miesto leží v blízkosti horského mesta Baños v juhozápadnej časti krajiny. Táto oblasť je známa pre svoje mimoriadne krásne prírodné scenérie a spústa adrenalinových aktivít, čo robí z Pailón del Diablo Waterfall ideálne miesto pre turistov.

Počasie v Pailón del Diablo Waterfall sa môže líšiť podľa ročného obdobia. V júni a júli je obdobie sucha, čo znamená, že môžete očakávať, že voda bude menej intenzívna a tok bude pomalší. Inými slovami, tento vodopád bude menej náročný na pozorovanie a uistíte sa, že si vychutnáte okolitú krajinu.

Na druhú stranu, ak plánujete navštíviť Pailón del Diablo Waterfall v zime (október až december), počasie môže byť trochu nepredvídateľné. V tomto období dochádza k zvýšenej zrážkovej činnosti v oblasti, ktorá môže spôsobiť, že voda bude príliš silná a tok bude rýchly. Iba opatrne pri pokuse o kreslenie bližšie.

Ak však chcete pozorovať vodopád v celej kráse, najlepšie obdobie na návštevu je v jarných mesiacoch (január a február). V tomto období býva počasie relatívne stabilné a teplota je príjemná.

Chcete-li vychutnať krásy Pailón del Diablo Waterfall, neexistuje lepší spôsob ako absolvovať túru po okolí. Pre tých, ktorí nie sú zvyknutí na horské túry, existujú jednoduché trasy, ktoré vedú k miestu obdivu vodopádu, ale pre tých, ktorí sú odvážnejší, sú k dispozícii náročnejšie trasy. V každom prípade ste zaručene prekvapení vzrušujúcou krajinnou rozmanitosťou a krásou, ktorú tento kúsok neba na zemi poskytuje.

V zhrnutí, ak hľadáte miesto na dovolenku plné prírodných krás a adrenalínu, potom Pailón del Diablo Waterfall v Ekvádore je ideálnym miestom pre vás. Bez ohľadu na ročné obdobie môžete očakávať, že na vás s nezapomenuteľnou krásou tejto oblasti budú dýchať. Takže neváhajte a navštívte túto krásnu časť Ekvádoru a užite si nezabudnuteľnú dovolenku.


Ubytovanie Ekvádor Pailón del Diablo Waterfall


Ekvádor je misia až plná prekvapení a ohromujúcich zážitkov. Krajina je plná krásnych prírodných úkazov, ktoré návštevníkom ponúkajú neopakovateľné zážitky. Jedným z takýchto miest je vodopád Pailón del Diablo v meste Baños, ktorý je obľúbeným cieľom turistov z celého sveta.

Ak sa rozhodnete navštíviť tento krásny miest, je potrebné si zabezpečiť ubytovanie. V oblasti Baños nájdete množstvo rôznych možností ubytovania, ktoré sú určené pre rôzne typy návštevníkov.

Jednou z možností ubytovania v tomto okolí je Pailón del Diablo Lodge. Nachádza sa len niekoľko minút chôdze od vodopádu a ponúka návštevníkom ubytovanie v súkromných izbách.

Izby v tomto lodge sú veľmi komfortné a moderne zariadené. Návštevníci tu nájdu všetko, čo potrebujú na príjemný pobyt, vrátane klimatizácie a televízora. Lodge je tiež vybavené bezplatným Wi-Fi, čo umožňuje návštevníkom zostať v kontakte s rodinou a priateľmi po celú dobu ich pobytu.

Okrem súkromných izieb v Pailón del Diablo Lodge ponúkajú aj možnosť ubytovania v spoločenskej miestnosti, kde sa nachádza niekoľko pekných a pohodlných postelí. Táto možnosť je zvlášť vhodná pre skupiny priateľov alebo rodiny, ktoré chcú zažiť nezabudnuteľný zážitok v prírode a zároveň si užiť spoločnosť jeden druhému.

Okolitá príroda ponúka mnoho možností na náročné a atraktívne turistické trasy, takže pobyt v tomto lodge bude určite nezabudnuteľným zážitkom. V blízkosti budete mať možnosť navštíviť niekoľko ďalších krásnych vodopádov, ktoré sú v blízkosti miesta.

Vrelo odporúčame ubytovanie v tomto lodge, ktoré je cenovo veľmi prijateľné a zároveň ponúka vysokú kvalitu služieb. To všetko prispieva k tomu, že váš pobyt v mieste bude príjemný, relaxačný a bezstarostný. Navštívte krásu Ekvádoru a nechajte sa očariť krásami tamojšieho prírodného bohatstva!


Najčastejšie otázky a odpovede Ekvádor Pailón del Diablo Waterfall


Otázka: Kde sa Pailón del Diablo Waterfall nachádza?
Odpoveď: Pailón del Diablo Waterfall sa nachádza v Andskom pohorí v blízkosti mesta Baños de Agua Santa v Ekvádore.

Otázka: Ako sa tam môžem dostať?
Odpoveď: Je možné sa tam dostať taxíkom, verejnou dopravou alebo s organizovaným výletom. Je tiež možné dostať sa tam na bicykli alebo pešo.

Otázka: Ako dlho trvá návšteva Pailón del Diablo Waterfall?
Odpoveď: Návšteva vodopádu môže trvať približne 2-3 hodiny, v závislosti od toho, koľko času strávite fotografovaním a obdivovaním výhľadu.

Otázka: Aká je vstupná cena?
Odpoveď: Vstupné do parku je približne 2 doláre.

Otázka: Potrebujem si s sebou priniesť nejaké špeciálne veci?
Odpoveď: Odporúčame si so sebou priniesť pohodlnú obuv, ochrannú slnečnú zásteru, vodeodolnú kameru alebo plastové vrecia na ochranu vášho zariadenia pred vodou.

Otázka: Je možné sa vykúpať v podzemnom bazéne pri vodopáde?
Odpoveď: Nie, kúpanie v podzemnom bazéne pri vodopáde nie je povolené kvôli nebezpečenstvu. Vodopád má veľmi silnú priepasť a prúd, ktorý môže byť nebezpečný.

Otázka: Je miesto bezpečné na návštevu?
Odpoveď: Áno, miesto je bezpečné na návštevu, ale odporúčame si dávať pozor a dodržiavať pokyny a upozornenia v parku.


97 percenta zákazníkov sú spokojní

Najväčší online sortiment leteniek

Záruka za najvýhodnejšiu cenu

Akciové lety za priaznivé ceny

Zabezpečte si najlacnejšie letenky do miest, ktoré vás prekvapia svojou krásou alebo podivnosťou.

Preskúmať letenky