Nájdite letenky s najlepšou cenou

Bahrajn Al Areen Wildlife Park

Ubytovanie Bahrajn Al Areen Wildlife Park


Bahrajn Al Areen Wildlife Park je unikátnym miestom, ktoré ponúka návštevníkom možnosť prežiť nezabudnuteľné zážitky. Tento park sa nachádza v jednom z najväčších mestách Bahrajnu - Al Areen.

Al Areen Wildlife Park je domovom pre množstvo zvierat, ktoré sú inak ťažko dostupné v bežnom živote. Park ponúka návštevníkom možnosť vidieť vzácne druhy zvierat, ako sú tigre, gepardy, pumy, hyeny, vážky a mnohé iné. Okrem zvierat si môžete v parku pozrieť aj ďalšie zaujímavé atrakcie, ako sú napríklad exotické kvety a rastliny, ktoré sa vyskytujú iba v tejto oblasti.

Ubytovanie v parku je tiež k dispozícii pre tých, ktorí chcú zažiť pravý pocit divočiny. Ubytovanie ponúka moderné izby, ktoré sú vybavené všetkým potrebným komfortom pre príjemný a pohodlný pobyt. Izby sú zariadené v prírodnom štýle a ponúkajú nádherný výhľad na park a jeho okolie.

Park ponúka rôzne zážitkové programy, ktoré sa odohrávajú v noci, aby ste mohli vidieť zvieratá v ich prirodzenom prostredí. Napríklad nočné safari, počúvanie zvukov zvierat a obzvlášť populárne sú nočné prechádzky. Po celý deň sa môžete kúpať vo vyhrievaných bazénoch alebo si užiť krásu miestnej krajiny pri prechádzke.

Al Areen Wildlife Park ponúka návštevníkom niečo úplne iné ako typické zážitky v turistických rezortoch. Je to skutočný zážitok nesúci sa v atmosfére tajomna a krásy prírody. Okrem toho park udržuje vysoké štandardy v ochrane a starostlivosti o zvieratá. Každá návšteva tejto lokalite si zanechá v pamäti nezabudnuteľné zážitky a obohatí Váš životný zážitok.


Dovolenka Bahrajn Al Areen Wildlife Park


Bahrajn Al Areen Wildlife Park je skutočne úžasné miesto, ktoré by každý milovník prírody mal navštíviť počas svojej dovolenky. Tento park sa nachádza v Bahrajne a ponúka obrovské množstvo rôznych zvierat a rastlín.

Al Areen Wildlife Park bol vybudovaný v roku 1976 a otvorený pre verejnosť v roku 2002. Po celú dobu svojej existencie bol miestom, do ktorého sa mnoho ľudí chodí pozerať na rôzne zvieratá, ktoré tu žijú.

V parku sa nachádza obrovské množstvo zvierat vrátane lampáša páviho, geparda, pštrosa, hada kráľovského, kočky pieskovnej, ovce stepnej a tiež mnoho iných druhov. Toto miesto má tiež rozsiahly asortiment rastlín, ako sú napríklad palmové stromy, kaktusy a mnoho iných druhov rastlín.

Našou najobľúbenejšou miestnosťou bola časť, ktorá sa venovala lampášom pávom. Títo krásni vtáci boli voľne prechádzajúci po parku a mohli sme sa s nimi dokonca stretnúť pri prechádzke celým parkom.

Park má aj mnoho zábavných a adrenalínových atrakcií pre celú rodinu. Okrem toho sa tu nachádza aj hotel, kde sa môžete ubytovať a stráviť čas s rodinou a priateľmi v tejto krásnej oáze uprostred Bahrajnu.

Celkovo by som park hodnotil veľmi kladne a odporúčal by som ho každému, kto miluje prírodu a zvieratá. Ak hľadáte miesto, kde môžete zažiť krásu a rozmanitosť vzácnych zvierat a rastlín, Al Areen Wildlife Park je pre vás to správne miesto.


Najčastejšie otázky a odpovede Bahrajn Al Areen Wildlife Park


1. Ako sa dostanem do Bahrajn Al Areen Wildlife Park?

Odpoveď: Bahrajn Al Areen Wildlife Park sa nachádza asi 30 minút jazdy od Manamy. Môžete si prenajať auto alebo využiť verejnú dopravu, ako je taxi.

2. Kedy je otvorený park?

Odpoveď: Park je otvorený denne od 8:00 do 18:00.

3. Aké zvieratá sa v parku nachádzajú?

Odpoveď: Park je domovom mnohým druhom zvierat, vrátane gepardov, levov, tigrov, hyen, zebier a mnohých ďalších.

4. Môžem sa stretnúť s tigrom naživo?

Odpoveď: Nie, v parku sa neposkytujú žiadne interakcie so zvieratami, ktoré by mohli ohroziť ich zdravie alebo bezpečnosť.

5. Môžem si zobrať vlastné jedlo a nápoje do parku?

Odpoveď: Áno, môžete si zobrať vlastné jedlo a nápoje do parku, ale park má aj reštaurácie a stánky s občerstvením.

6. Aké aktivity sú k dispozícii v parku?

Odpoveď: V parku môžete pozorovať zvieratá, navštíviť výstavu vtákov, jazdiť na koňoch a strieľať z luku.

7. Môžem si zobrať domáce zvieratá do parku?

Odpoveď: Nie, domáce zvieratá nie sú povolené v parku pre bezpečnostné dôvody.

8. Aký je vstupné do parku?

Odpoveď: Vstupné do parku je okolo 4 BHD pre dospelých a 2 BHD pre deti. Ceny sa môžu líšiť v závislosti od aktuálnych akcií a sezóny.


Počasie Bahrajn Al Areen Wildlife Park


Bahrajn je známy svojimi extrémnymi klimatickými podmienkami, ktoré zahrňujú vysoké letné teploty a nedostatok zrážok. Táto situácia vytvára zložitý život pre divoké zvieratá v oblasti, a preto bolo potrebné vytvoriť vhodné miesto pre ich uchovávanie a ochranu. V Bahrajne sa však nachádza Al Areen Wildlife Park, ktorý je domovom mnohých unikátnych druhov zvierat a vtákov.

Al Areen Wildlife Park, ktorý sa nachádza v južnej časti Bahrajnu, bol otvorený pre verejnosť v roku 1976 a odvtedy sa stal hlavnou turistickou atrakciou tejto krajiny. Park zaberá rozlohu viac ako 10 miliónov štvorcových metrov a obsahuje viac ako 1000 druhov rastlín a zvierat. Al Areen Wildlife Park je jedným z najdôležitejších miest ochrany prírody v Bahrajne.

Park bol založený za účelom propagácie ochrany prírody a zachovania divokej fauny. Vďaka tomu, že sa park nachádza vo vnútri púšte, sa na jeho území nachádza mnoho druhov zvierat, ktoré sa inak v Bahrajne nevyskytujú. Medzi najdôležitejšie druhy patrí arabský orol, lanner falcon, stepná krysa a ťaveň. Okrem toho, park ponúka aj možnosti pre vediecky výskum a environmentálnu výchovu.

Okrem zvierat a rastlín, park poskytuje aj množstvo iných turistických atrakcií. K dispozícii sú prehliadky, populárne živé predstavenia arabských orlov a lanner falcon, ktoré sú pritiahnuté k týmto miestam na lov. Okrem toho, park ponúka možnosti hrania golfu, spa a wellness, aj tradičnú arabskú kuchyňu.

V noci sa park mení na úplne iné miesto s tajomnou atmosférou. Môžete sa tu vydať na nočné prehliadky, počúvať tradičnú hudbu a pozorovať nočný život zvierat.

Al Areen Wildlife Park je jedným z najznámejších národných parkov v Bahrajne, ktorý poskytuje zelené útočisko pre ochranu divokej fauny a zvierat v oblasti. Je to miesto, ktoré by ste určite nemali vynechať pri návšteve tejto krajiny. Ak s ním ešte nemáte plánované stretnutie, rozhodne by ste si ho mali zapísať do svojho zoznamu turistických miest.


Letenka Bahrajn Al Areen Wildlife Park


Bahrajn Al Areen Wildlife Park je miestom, kde si priaznivci prírody môžu užiť nezabudnuteľné zážitky s divokými zvieratami. Tento park sa nachádza na južnej časti Bahrajnu a zahrnuje viac ako 10 000 hektárov pôdy. Park je známy pre svoje rozsiahle zbierky rôznych druhov zvierat.

Ak hľadáte miesto, kde sa môžete stretnúť s morskými korytnačkami, slonmi, gepardmi a inými druhmi zvierat, známe park určite nevynechajte. Al Areen Wildlife Park je pre mnoho turistov jedným z najvyhľadávanejších miest v Bahrajne.

Park je rozdelený na tri hlavné časti – park na korytnačky, park na cicavce a park, kde môžete nájsť množstvo druhov vtákov. V každej časti môžete vidieť rôzne druhy zvierat, ktoré sú v parku vychovávané a starané odborníkmi na zvieratá.

Okrem týchto zvierat môžete tiež navštíviť veľké plavby a pozorovať delfíny, ktoré sa v tomto regióne pohybujú slobodne. Tento zážitok vám poskytne možnosť vidieť tieto krásne zvieratá v ich prirodzenom prostredí.

Al Areen Wildlife Park je jedinečným miestom, kde si môžete vychutnať krásu prírody a vidieť niektoré z najexotickejších zvierat na svete. Tento park je otvorený pre verejnosť a je ideálnym miestom pre rodinné výlety alebo prechádzky.

Jednou z najlepších vecí na návšteve Bahrajnu je jej jedinečná príroda, ktorá následne ponúka návštevníkom príležitosť vidieť rôzne druhy zvierat a pochopiť ich životné prostredie. Al Areen Wildlife Park je miestom, kde by určite mali navštíviť všetci návštevníci Bahrajnu, aby zažili jedinečný zážitok a videli krásu prírody v tomto krásnom kúsku sveta.


97 percenta zákazníkov sú spokojní

Najväčší online sortiment leteniek

Záruka za najvýhodnejšiu cenu

Akciové lety za priaznivé ceny

Zabezpečte si najlacnejšie letenky do miest, ktoré vás prekvapia svojou krásou alebo podivnosťou.

Preskúmať letenky