Nájdite letenky s najlepšou cenou

Bahamy Stella Maris (Long Island)

Ubytovanie Bahamy Stella Maris (Long Island)


Belize, Maldivy, Seychely ... to sú len niektoré z celosvetovo známych ostrovných destinácií pre dovolenku. Čo však o Bahamách? Tieto tisícky ostrovov v Atlantickom oceáne sú doslova rajom na zemi pre tých, ktorí hľadajú krásne pláže, jasné vody a útulné ubytovanie. Jednou z možností je Stella Maris na ostrove Long Island.

Stella Maris leží na južnej časti ostrova Long Island, ktorý sa nachádza juhozápadne od hlavného ostrova Bahamy. Je to dospelý orientovaný rezort, ktorý ideálne vyhovuje párom alebo skupinám, ktoré si chcú užiť oddych s plážou pri exkluzívnom ubytovaní. Je to malý rezort s prvotriednymi službami a ponukou aktivít, ktoré uspokoja požiadavky milovníkov vodných športov, ako aj tých, ktorí sa chcú odreagovať pri kúpaní v slaných moriach s bielym pieskom.

Tento rezort vyniká svojou polohou a výhľadom na more. K dispozícii sú tu najkrajšie a najúchvatnejšie pláže a korálové útesy neďaleko pri pobreží, na ktorých si môžete vychutnať svoje potápanie v úplnom pokoji. Ubytovanie je vo veľkých a luxusne zariadených izbách s balkónom a balkónovými dverami. Izby sú dostatočne priestranné na to, aby poskytli hostom súkromie a pohodlie, ktoré si nasledujú.

V rámci ubytovania sa majitelia snažia ponúknuť najlepšie služby po celú dobu pobytu svojich hostí. Ubytovanie ponúka izby so všetkými základnými pohodlnosťami vrátane káblovej televízie, klimatizácie, WiFi a mnoho ďalších. Okrem toho si hostia môžu užívať bazén, ktorý je umiestnený vo veľkom trópickom dvore plnom kokosových paliem a ďalších exotických rastlín.

Celkové zariadenie nabáda k relaxácii a návštevám rôznych zábav. Môžete absolvovať rôzne aktivity vrátane potápania, rybolovu alebo jednoducho len zostávať pri pláži a vychutnávať si jazdu na vodných bicykloch alebo surfovanie. Apartmán Poskytuje služby súkromných prenájmov aut na úplne kľúčové riešenia pre návštevníkov, ktorí sa chcú venovať cestovaniu po ostrove.

Ceny za ubytovanie sú pomerne vysoké v porovnaní s niektorými lacnejšími destináciami, ale pre fanúšikov luxusu a exkluzivity sú investície vhodné a správne. A keďže ostrovy Bahamy sú celková destinačná lokalita na riaditeľov a majiteľov spoločnosti, to všetko opäť robí z pobytu v Stella Maris zážitok, ktorý určite nezabudnete.

Krátko povedané, ubytovanie Stella Maris na ostrove Long Island je miestom, kde si môžete užiť luxusný a pokojný pobyt na pláži. S prvotriednymi zariadeniami a ponukou základných vodných športových aktivít tento rezort určite uspokojí všetky požiadavky náročných hostí. Ak teda plánujete navštíviť Bahamy, Stella Maris je skvelou voľbou pre každého, kto hľadá dokonalý pobyt a vynikajúce zážitky.


Dovolenka Bahamy Stella Maris (Long Island)


Bahamy sú krásne a dokonalé miesto pre dovolenku. Nachádza sa tu nespočetné množstvo ostrovov s úchvatnými plážami a neobvyklou prírodou. Jedným z najohromujúcejších a najúžasnejších ostrovoch Baham je Stella Maris na Long Islande. Táto malebná oblasť patrí medzi najlepšie miesta na svete na dovolenku, pretože ponúka dokonalé kombinácie luxusu a jedinečných zážitkov.

Pri ceste na Stella Maris sa môžete tešiť na krásny vhľad na Atlantik a modré more. Obklopené jedinečnou prírodou, na ostrove nájdete príjemné a komfortné hotely, ktoré vám poskytnú dokonalý odpočinok a pohodlie po celom dni strávenom objavovaním.

Jedným z najzaujímavejších miest v tejto oblasti je Stella Maris Resort Club, kde môžete stráviť dokonalú dovolenku a užívať si nezabudnuteľné zážitky. Hotel ponúka nádherné izby s krásnym výhľadom na oceán. Na ostrove sa nebudete nudiť, pretože ponúka nekonečné množstvo aktivít, vrátane potápania, plachtenia a rybolovu.

Keď ste sa už dostatočne užili na pláži, prejdite cez ulicu a navštívte American Monument, kde sa nachádza jedna z najkrásnejších a najväčších pamiatok na Bahamách – Cristopher Columbus. Okrem toho sa môžete vybrať na prechádzky po prekrásnej krajine a objavovať túto malebnú oblasť a jej zaujímavé miesta.

Stella Maris na Long Islande je jedným z tých miest, kde si môžete naozaj oddýchnuť a užiť si dokonalú dovolenku. Prírodná krása, čisté pláže a luxusné hotely vám poskytnú všetky miesta na to, aby ste sa cítili skutočne pohodlne a užili si nezabudnuteľný pobyt. Preto neváhajte, pripravte si kufre a vyrazte plniť sny na toto nádherné miesto.


Letenka Bahamy Stella Maris (Long Island)


Bahamy sú ostrovná krajina nachádzajúca sa v Karibiku. Je to miesto, kde sa nachádza mnoho krásnych pláží, vynikajúcej kuchyne a jedinečnej kultúry. Pre tých, ktorí hľadajú dovolenku súčasne pokojnej a prírodné prostredie, Bahamy sú ideálnou voľbou.

Medzi jedno z najkrásnejších miest na Bahamách patri Stella Maris, ktorý sa nachádza na Long Islande. Tento ostrov je menej turisticky navštevovaný ako iné miesta na Bahamách, ale zároveň to robí z Long Islandu skutočné tajomné miesto s krásou, ktorú si len málokto užije.

Ak plánujete cestu do Stella Maris, musíte si najprv zabezpečiť letenku. Existuje viacero možností, ako sa dostať na tento ostrov, ale určite najlepšou možnosťou je letenka priamo do medzinárodného letiska v Nassau.

Po prílete do medzinárodného letiska v Nassau, budete musieť absolvovať ďalší let do malého letiska na Long Islande. Stella Maris je umiestnená na juhu tohto ostrova, takže niektoré lety môžu trvať dlhšie než ostatné.

Po príchode na letisko v Stella Maris budete čakať v malom prístavnom mestečku, kde sa nachádza niekoľko malých hotelov a reštaurácií. Ak hľadáte pokojné miesto na dovolenku, Stella Maris je ideálna voľba. V Stella Maris postačí niekoľko dní na relax a na užitie skutočnej miestnej atmosféry.

Ak máte radi aktívny oddych, počas svojho pobytu v Stella Maris si môžete prenajať aj loď a objaviť susedné ostrovy. Môžete si prenajať auto a objaviť miesta, kde pravdepodobne ešte nikdy neboli. Vyberte si miesto, ktoré vám najviac vyhovuje a užite si niekoľko dní oázy pokojného karibského ostrova.

Stella Maris je miestom, kde sa môžete primerane vzdialiť od každodenného života a prežiť exotickú a príjemnú dovolenku v rámci prírodného prostredia. A s jeho mnohými aktivitami, Stella Maris je miestom, kde môžete zážitok dovolenky prežiť ako nikdy predtým. Takže zarezervujte si letenku a užite si ten pravý karibský zážitok.


Počasie Bahamy Stella Maris (Long Island)


Bahamy Stella Maris je krásne miesto na ostrove Long Island, kde sa turisti môžu tešiť z krásnych pláží, jasne modrého mora a relaxujúceho prostredia. Aby ste si však mohli plne vychutnať svoju dovolenku, je dobré vedieť, aké počasie môžete očakávať.

Stella Maris sa nachádza na juhu Bahám, v blízkosti Karibského mora. Toto miesto má subtropické podnebie s teplými teplotami po väčšinu roka a s minimom zrážok. Najteplejším mesiacom je august, s teplotami dosahujúcimi až 31 °C. Najchladnejšie mesiace sú január a február s priemernými teplotami okolo 24°C.

Celoročne sa tu tešíte na hodiny slnečného svitu, s priemerom okolo 8 hodín denne. Menších dažďov sa môžete občas stretávať viac počas letných mesiacov (máj až október), pričom so sezónnymi hurikánmi sa môžete stretávať od júna do novembra.

Je dôležité si uvedomiť, že aj keď sa Bahamy Stella Maris tešia na krásne počasie po väčšinu roka, je potrebné byť opatrný voči náhlym poveternostným zmenám a sledovať miestne správy o stave počasia. Je tiež dôležité venovať pozornosť pokynom od miestnych úradov, ak by sa objavili nebezpečné situácie spojené s hurikánmi či inými katastrofami.

Celkovo teda môžeme povedať, že Bahamy Stella Maris ponúkajú krásne a teplé počasie počas väčšiny roka. To robí z tohoto miesta skvelé miesto pre turistov, ktorí chcú užívať si pláže a termálne kúpanie počas letnej sezóny, alebo pre tých, ktorí chcú zbierať slnečné lúče v chladnejších mesiacoch. Avšak, ako sme už spomenuli, návštevníci by mali byť opatrní a nezabúdať na možné nebezpečenstvo hurikánov.


Najčastejšie otázky a odpovede Bahamy Stella Maris (Long Island)


1. Kam sa nachádza Stella Maris na Bahamách?
Stella Maris sa nachádza na ostrove Long Island, ktorý sa nachádza v strednej časti Bahám.

2. Ako sa dostanem na Long Island?
Existuje niekoľko možností, ako sa dostať na Long Island vrátane letu z hlavných ostrovov Bahám alebo trajektu z najbližšieho ostrova.

3. Kde sa dá ubytovať v Stella Maris?
Stella Maris ponúka rôzne možnosti ubytovania vrátane hotelov, apartmánov a súkromných domov prenajímaných.

4. Aké aktivity sú k dispozícii v Stella Maris?
Na Long Islande môžete vybaviť mnoho aktivít vrátane potápania, rybolovu, plážových výletov a prehliadky miestnych pamiatok a turistických atrakcií.

5. Kedy je najlepší čas na návštevu Stella Maris?
Najlepší čas na návštevu Stella Maris je v čase sezóny (december až apríl), keď je počasie najpríjemnejšie a akvarelová voda najkrajšia. Avšak návšteva môže byť príjemná aj v iných mesiacoch.

6. Potrebujem víza na Bahamy?
Ak ste občan krajiny, ktorá je súčasťou Programu bezvízového cestovania („Visa Waiver Program“), nemusíte mať víza pre vstup na Bahamy na dobu kratšiu ako 90 dní. Iné krajiny by však mali skontrolovať víza na Bahamy vo svojej krajine.

7. Aký je miestny jazyk na Bahamách?
Miestnym jazykom Bahám je angličtina.

8. Musím byť očkovaný na návštevu Bahám?
Nie sú potrebné žiadne špeciálne očkovania pre návštevu Bahám, ak však prichádzate z krajiny s vysokým rizikom chorôb, môže to byť odporúčané až povinné.

9. Aké meny sú akceptovaný na Bahamách?
Bahamy používajú miestnu menu Bahamský dolár - BSD (1 BSD = 1 USD). Americký dolár je však tiež akceptovaný.

10. Potrebujem cestovné poistenie na návštevu Bahám?
Aj keď nie je povinné mať cestovné poistenie na návštevu Bahám, odporúča sa kvôli možným neočakávaným situáciám a výdavkom na lekársku starostlivosť.


97 percenta zákazníkov sú spokojní

Najväčší online sortiment leteniek

Záruka za najvýhodnejšiu cenu

Akciové lety za priaznivé ceny

Zabezpečte si najlacnejšie letenky do miest, ktoré vás prekvapia svojou krásou alebo podivnosťou.

Preskúmať letenky